| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Baieti, sa imi ziceti daca ati dat si voi de o asemenea nebuna de care am dat eu.Saptamana trecuta, am iesit la o intalnire cu o fata de pe Tinder.Inainte sa ies la intalnire am conversat cu fata pe Tinder si Instagram si arata foarte bine in poze.Dar cand a avut loc intalnirea face to face la o cafenea am fost oripilat de cum arata fata, era tunsa foarte scurt si treaba asta nu ma mai atragea deloc.Ei bine nu am plecat de la masa pentru ca aveam chef de socializare si am stat vreo doua ore de vorba cu ea, a iesit glumetul din mine si per ansamblu m-am simtit bine dar nu puteam sa ma mai vad cu ea ca nu ma atragea deloc si nu eram nici de acord cu modul in care priveste viata.Ei bine la final fata si-a platit nota desi am insistat sa platesc eu nota ea a refuzat categoric spunand ca femeile puternice isi platesc nota singure.Bineinteles,i-am zis ca o sa ne mai vedem si pe alta data(in realitate nu m-as mai fi vazut cu ea si i-as fi dat seen la mesaje)dar la final fata arunca bomba:
,, Pai ce barbat esti tu daca tu nu ma inviti acasa la tine sa ma ffuti toata noaptea?laughing))). Esti cumva fatalau?laughing)
Eu i-am zis ca am treaba maine la servici si sa o lasam pe altadata la care ea zice:,, Bine, dasa stii ca nu scapi de mine asa usor, pana nu ma ffut cu tine nu ma las! Daca e nevoie o sa te leg si de pat"laughing). Dupa aceasta intalnire i-am dat block si pe Tinder si pe Instagram dar dupa doua zile fata mi-a trimis mesaje de pe alt cont insa eu i-am ignorat mesajele.
Baieti, voi cum ati fi procedat in locul meu?
Si ce reactie ati fi avut cand o fata v-ar fi zis asemenea lucruri?

Răspuns Câştigător
| AdeLeu a răspuns:

Nu as fi lasat-o sa plateasca, nu i-as fi dat sperante false, nu as fi blocat-o.
As fi refuzat-o politicos si i-as fi explicat ca sunt departe de a fi fatalau doar pentru ca nu o chem acasa dupa prima intalnire

19 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu nu as fi blocat-o, i-as fi raspuns politicos la mesaje, dar as fi tot inventat motive pentru care sa nu ma intalnesc cu ea. Daca ea nu se prindea cum sta treaba si tot insista, probabil ca as fi cedat tentatiei de a-i spune de ce nu sunt atras de ea si i-as fi oferit cateva sfaturi (chiar daca nesolicitate) pentru viitor, cum ar fi sa-si lase parul sa creasca, pentru ca barbatii nu sunt atrasi de femeile tunse scurt.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Valeleu, i-as spune ca numai PAPAGALII lasă femeile sa plătească consumația, un bărbat adevărat respecta femeie și ii plătește, chiar dacă ea insista. Cu siguranță biata femeie a avut o relație cu un PAPAGAL care o obliga sa isi plătească consumația și o făcea sa creadă ca e puternica ca face asta. privind sexul, eu nu aș fi refuzat

| Andrahgsy a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

În general numai băieții de genul sunt?‍♀️ cum să nu refuzi sexul când nu te atrage, ce faci îi pui perna pe față?‍♀️?‍♀️?‍♀️

| ania a răspuns:

Ai procedat foarte bine, fetele asa de initiativă te pot procopsi și cu niste boli venerice.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De la caz la caz. Nu îmi plac relațiile pe termen scurt, dar fata pare să aibă potențial.

| westernbbv a răspuns (pentru sadrian46):

Dar presedintii oare o fi fost vreunul cu boala mentala? sau sa aiba copii cu boala mentala?

| sadrian46 a răspuns (pentru westernbbv):

1.Oii, și încă câți!

| westernbbv a răspuns (pentru sadrian46):

Iar inteligenta emotionala pot sa aiba si psihopatii? ea nu are deloc legatura cu empatia?

| LoveSleep a răspuns:

Ce fantezii nebune ai.

Eu cred ca daca iti zicea una sa o f ti toata noaptea, nu conta nici daca era ruda cu tine.

| Lupică27 a răspuns:

Si ce aveai de pierdut daca o ffuteai? ca doar nu faceai copii cu ea. O mai cunosteai, poate nu era asa diloaica, poate doar se dadea sa atraga atentia, saraca suferea de LTP, lipsa totala de ***.

| wildthing a răspuns (pentru Lupică27):

Pai cum s-o foote fratioare daca nu era atras fizic de ea? Mi s-a intamplat, si tipa de care vorbesc nu era deloc "diloaica", avea un comportament foarte placut, dar nu eram deloc atras fizic de ea, nu puteam nici macar s-o pup.

| Andrahgsy a răspuns (pentru wildthing):

Felicitări,? doar ca îi puteai spune sincer uite … dacă vrei putem rămâne prieteni fără nici o problemă … dar nu vreau să te mint sa imi bat joc de tine sau sa îți dau iluzii … dar in rest te felicit pentru gândirea ta?

| timidu89 a răspuns:

Ce dacă era tunsa scurt? Dacă era urâtă sau grasa mai aveai motiv, asa cred ca ți-e frica de sex laughing I-o trageam în locul tău, clar. Tu te râzi de prostia ta? Cu asa ceva nu cred ca te mai întâlnești

| Robert2526 a răspuns:

Pai pe Tinder numai de asa ceva dai, doar nu credeai ca iti faci relatie serioasa?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| jaqtoo a răspuns:

Tu cred că trollezi cu ce ai scris aici, unde ai întâlnit tu așa fată că eu de când am ieșit din mama și am avut parte numai de femei care dacă nu le plăceau cum arăt sau nu aveam bani, plecau instant, a mai și plătit ea nota, singură? :O OMG, doar eu am plătit nota când ieșeam cu ele, chiar păreau că se uitau să le plătesc eu totul.

| LordCristobal explică (pentru jaqtoo):

Si plateai nota la toate intalnirile? Eu doar la prima intalnire platesc nota.

| jaqtoo a răspuns (pentru LordCristobal):

Iti dai seama ca nu mi-a convenit, dar am zis ca na poate stiu sa se comporte, dar na doar o fata mi-a dovedit ca merita asa ceva, in rest cam am platit degeaba. Acum platesc doar o data si vad cum reactioneaza si ce face, daca nu imi convine cam ii spun pa.

| jaqtoo a răspuns (pentru jaqtoo):

Am uitat sa precizez ca doar eu incercam sa iasa ceva mai mult, ele nu faceau nimic, in principal.