| Nush56 a întrebat:

Salute TPU. Am 13 ani iar penisul meu are 8.2 cm flasc si 14 cm erect. Este normal s-au prea mic?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Anormal este numarul de adolescenti care intreaba zilnic de marimea unei bucati de carne, de parca asta contribuie la valorea persoanei. Sfatul meu e sa nu mai asculti de toti baietii sau barbatii care iti reproseaza numai tampenii sau care fac glume deplasate. Bucura-te de copilarie si asteapta pana la 18 ani, deoarece inca nici nu esti dezvoltat cum trebuie la aceasta varsta.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte mic, ceva nu este clar, lungimea penisului este egala cu dublul vârstei în cazul tău 26 cm

| AmandinaDragan a răspuns:

Ce note ai la matematica, cocosel?

| AmandinaDragan a răspuns:

Lasa ca pana la 18 ajunge pana la genunchi si o prinzi co o portjartiera! Ha ha ha ha!

| lucasgonzales2010L9TwitchPlayerTTVYasuo a răspuns:

Buna.Anormal este numarul de adolescenti care intreaba zilnic de marimea unei bucati de carne, de parca asta contribuie la valorea persoanei. Sfatul meu e sa nu mai asculti de toti baietii sau barbatii care iti reproseaza numai tampenii sau care fac glume deplasate. Bucura-te de copilarie si asteapta pana la 18 ani, deoarece inca nici nu esti dezvoltat cum trebuie la aceasta varsta.