| Schön_Jana_1997 a întrebat:

Salutttt,vreau sa fac sex cu iubitul meu...dar parca am o teama, nu este din cauza durerii, ci pentru ca eu cred ca sunt mai diferita jos, daca intelegeti ce vreau sa spun...dau funda❤

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fii sigura ca nu se va uita la aspectul "pasaricii" tale. Va fi ultimul lucru care l-ar putea interesa vreodata. Nici un baiat normal la cap nu va sta sa analizeze aceasta problema. Va fi extrem de multumit si incantat sa se vada intre picioarele tale. Tu sa ai sanatate!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica cum diferită? O ai orizontală si clămpăne?

| RAY a răspuns:

Adica? Cu cu e vaginul tau asa unic? Fiecare vagin e diferit e ceva normal dar nu vad ce e asa special la al tau?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca te simti 'diferita', inseamna ca nu esti inca pregatita.
Discuta cu el despre asta, si luat-o treptat. Pettingul e un bun inceput.

| LoveSleep a răspuns:

Diferită adică travestită?

| ywar a răspuns:

Jano, te dezvirginez eu! Sa vezi ce bine dezvirginez...

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Este normal sa iti fie teama. Aici este vorba de ceva nou pentru tine, necunoscut, neexperimentat.
Acum, toate suntem diferite in orice parte a corpului laughing nu cred ca asta e o problema. Iubitul tau nu se va uita atat de amanuntit acolo si nu va avea o problema cu aspectul ei. trebuie doar sa fii ingrijita, eventual sa iti tratezi cateva iritatii care apar in urma epilarii.
Ai putea vorbi cu el despre asta(aspectul tau fizic) si te vei simti mai sigura pe tine. El se va bucura doar ca face sex cu tine, ceea ce ar trebui sa faci si tu

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, parca ziceai ca ai 14 ani intr-o intrebare anterioara daca nu ma insel, deci parerea mea este ca nu ar trebui sa se intample inca, esti prea mica, nu vreau sa fiu rea dar ar trebui sa te intereseze alte aspecte gen scoala, daca te iubeste va astepta daca nu atunci va pleca si crede-ma ca poate vei regreta, virginitatea o ai o singura data in viata, nu vrei sa mai astepti? de cat timp sunteti impreuna? crezi ca te iubeste cu adevarat? daca raspunsul la ultima intrebare e da, atunci nu e o problema, adica tot se intampla candva, dar esti sigura ca e asa? nu trebuie sa imi spui mie, fi sincera cu tine insuti