| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta am facut petting cu un baiat care imi place foarte mult, el nu simte la fe (insa nu avem o relatie, ci am avut o relatie de cateva zile anul trecut) ..si chestia e ca el in seara aia m-a intrebat daca vreau sa o ~facem~, eu refuzandu-l din cauza ca sunt virgina..si na, trebuie sa mai treaca timp... asa si la 3 zile vad pe facebook ca-si pune la 5 dimineata status ~simtindu-se prea bine cu fosta iubita~ care se pare ca a redevenit actuala..asa si de saptamana trecuta el nu a m-ai dat nici un semn de viata.si probabil nu va mai da, off. ..si stiu ca e un afemeiat, ca nu ar trebui sa ma mai gandesc la el.dar mie chiar imi place foarte mult de el..si stiu ca iubita ii da ce vrea..si acu pur si simplu ma gandesc la cum ar fi sa ma dezvirginez cu el?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ar fi trist. La fel de bine ar fi sa o faci cu o mataranga (dildo) din aia de la sex-shopuri.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Atat timp cat nu te simti folosita, foloseste-l tu daca iti arde de nebunii. Dar gandeste-te bine cat de sensibila esti emotional. Sunt fete care pur si simplu vad un tip de care le place si-l folosesc pentru sex, daca iese si ceva mai mult bine, daca nu, iar bine, dar daca crezi ca iti va parea rau ca te-ai dezvirginat cu el doar fiindca nu simte nimic pentru tine, mai bine n-o faci.

| Alcyon a răspuns:

Fata draga, te rog sa ma scuzi pentru ce-ti spun... Dar tu esti chiar batuta in cap?! Crezi ca daca te dezvirginezi, o sa fie nu stiu ce mare chestie? O sa te doara de-o sa te urci pe pereti si n-o sa simti mai nimic (poate doar ca-ti este dat vaginul pe razatoare). Iar a doua zi, respectivul o sa pretinda ca nu te cunoaste si tu o sa ramai ca-n bancul ala: si fu...ta si cu banii luati. Daca nu mai poti, baga-ti un morcov si lauda-te pe facebook. Stiu, sunt a dracu, dar chiar m-am saturat sa te tot vad pe-aici. Cel mai tare ma enerveaza fetele lipsite de coloana vertebrala, care se transforma in pres pentru toti pitziponcii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja vu.

Răspuns utilizator avertizat
| VerdeLila a răspuns:

Daca stii ca baiatul respectiv nu tine la tine si mai e si afemeiat...ce astepti din partea lui? Scara la cer? Pastreaza-te pentru cineva mai la locul lui; nu fa petting, sex cu toti pe care (consideri) ca ii placi.