| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare in special pentru baietibig grin.ce ati zice daca ati vedea ca fosta iubita (cu care ati avut o "relatie"doar de o saptamana si cateva zile) ar incepe sa vb pe facebook cu unul din prietenii vostri cei mai buni? Ba chiar sa isi faca complimente unu altuia? V-ar deranja asta? sau mai ales, i-ati spune prietenului vostru ceva de fata aia? (sa zicem ca ne-am despartit cam aiurea, el fiind afemeiat de fel, eu nu i-am mai dat nici un semn de viata si asa s-a terminat) ps- "relatia" a fost acum 6 luni

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din partea mea sa si-o si traga. Atat timp cat ne-am despartit ce treaba mai am eu cu curva...pardon, fata respectiva?

| Nicux1 a răspuns:

Depinde ce vreau de la tipa respectiva, Maya.Adica daca as vrea doar sex,atunci nu mi-ar pasa ce face si cu altii. Daca as fi intr-o relatie clasica, atunci depinde despre ce complimente este vorba. Daca tu ii spui:'ti-am vazut din greseala scula, e intr-adevar uimitoare', atunci da, m-ar deranja lipsa ei de respect.

| MaiaGeorgy a răspuns (pentru Nicux1):

Auzi la tinelaughing ..ma refeream ca-i ziceam ca-i frumos, el la fel etc ..si fostul daca ar vedea comm-urile astea ar comenta ceva.

| Nicux1 a răspuns (pentru MaiaGeorgy):

Depinde de la om la om nu e o regulalaughing))))))))Dar daca simti nevoia sa i-o zici zii! Il vei unge pe sufletlaughing)))))))))))))

| MaiaGeorgy a răspuns (pentru Nicux1):

N-ai inteles ce-am vrut sa spun, da ma roglaughing

| andreiu77 a răspuns:

Nu cred ca il mai intereseaza dupa 6 luni

| MaiaGeorgy a răspuns (pentru andreiu77):

Nu ca sa-l intereseze, ca nici pe mine nu ma mai intereeaza de elhappy dar nu ii poate spune ceva prietenului lui? ca vai vezi ca asta nu stiu ce... adica sa comenteze ceva de mine.