| izzy4rock a întrebat:

Saptamana trecuta am incercat sa fac pentru prima data sex cu iubitul meu(mentionez ca amandoi suntem virgini) doar ca n-a putut sa ma penetreze. Ii tot aluneca perzervativul iar penisul parca nu avea loc in vagini. La un moment dat a incercat sa-mi bage degetul acolo si am simtit o durere mare(fara sangerare) si brusc mi s-a facut greata si ne-am oprit. Ce am putea face?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cauta-ti un barbat capabil, care stie ce sa faca si nu lasa treaba neterminata!

| Alcyon a răspuns:

Luati-o treptat. Asa e la inceput, dureaza mult pana iese cum trebuie.

| greyhound a răspuns:

Asa e prima data, nu te speria. Sper ca nu aveti 14 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| djdani2010 a răspuns:

Macar te-a excitat? laughing)
s-au a trecut la,, treaba'' direct? happy