| Anemona a întrebat:

Scuzati categoria dar este cea mai frecventata si am nevoie de un raspuns urgent. Dupa cate ore se pot consuma bauturi alcoolice dupa ce iei un paracetamol? x_X

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Poti consuma alcool, dar trebuie sa fii constient de faptul ca va creste toxicitatea asupra ficatului. Depinde si cat paracetamol ai luat, depinde si cum stai cu ficatul, sunt multe variabile.

| lexu32 a răspuns:

Poti sa consumi alcool cand vrei, doar ca paracetamolul nu o sa isi mai faca efectul. Testat de mine! tongue

| Anemona explică (pentru lexu32):

Multumesc muult! Sper sa nu patesc ceva I don't want to see