| outkastfresh a întrebat:

Imi poate da cineva servere de metin2 PVM-PVP cu rate mari, Armuri/Arme in shop?

10 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Du-te frate și aruncă-te în lac!

| AgathaRo a răspuns:

Acesta intrebare ce legatura are cu categoria. Eu nu va inteleg pe voi, fiind cea mai vizitata asta nu inseamna ca sunt si persoane care dau 2 bani pe jocul ala obosit. Faptul ca intrebi de un server cu rate mari inseamna ca esti (3, 14)zda.Mai date-n dragostea noastra!

| prizeFTW a răspuns:

Pai PVM inseamna player vs. monster (jucator impotriva monstru) > Automat are rate moderate mici sau chiar foarte mici in cazul serverelor pvm hard. PVP inseamna player vs. player (mie unul nu-mi plac) pentru ca ai totul la negustori si nu prea ai ce face. Pe [4metin] gasesti orice server, mai multe chestii.(Site-ul nu are content piratat si nici nu incurajeaza astfel de treburi [[[ #P.S. Nu fac reclama ]]]). Sper ca te-am ajutat! Apropo, daca vrei musai cu rate mari recomand earthmetin.Este un pvm moderat.

| Swal a răspuns:

Pvm hard - Metin2nb
Pvm hard - Metin2fgw
PvP classic - Metin2gtx
Pvm-pvp - Metin2united
Ia-ti o viata si fa ceva cu ea.

| AtAkUs a răspuns:

Si ar trebui sa fie metinul porno daca l-ai pus la categoria asta nu?

| Anonimul674 a răspuns:

Pustiule esti total deplasat.

| outkastfresh explică (pentru Anonimul674):

Labagii obositi ce sunteti nu va obliga nimeni sa raspundeti! la fel de usor puteti trece peste! obositilor!

| TheClauu1996 a răspuns:

Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

Sa te chinui sa faci lvl și sa Îți bonusezi itemele? (Să îți faci seturi)

Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

Atunci SonyMt2 este exact ce cauți, cu o vechime de peste 3 ani ONLINE!

http://sonymt2.ro/sv

| Martinuş_Seby_1998 a răspuns:

Www.metin2sparta.in cel mai tare server