| cFlorin a întrebat:

[scuze.cat]Buna TPU.Sunt din Judetul Vaslui municipiu Vaslui vreau sa stiu unde pot gasi carti de joc de genu :Bicycle, tally-ho, streamline, aviator, maverick! Nu vreau sa comand online! Nu vreau comanda ONLINE! Dau funda celui caruia imi spune un magazin din VASLUI in care gasesc una din aceste carti de joc! FUNDA+VOTURI! va rog frumos!

1 răspuns:
| velind50 a răspuns:

Raspunsul e foarte simplu: nu gasesti happy Scuze sa te aduc la realitate, dar cartile de joc Bicycle sunt destul de rare in Romania deocamdata si greu de adus (fiind fabricate in USA). Si eu am cautat o vreme si m-am lasat pagubas. Acum colaborez cu cei de la Playingcards.ro,au cele mai ok preturi si sunt foarte seriosi, dar daca cauti mai gasesti cateva site-uri. Cam asta ar fi singura varianta pentru moment in Romania. Bafta.