| cFlorin a întrebat:

Buna TPU.Sunt din Judetul Vaslui municipiu Vaslui vreau sa stiu unde pot gasi carti de joc de genu :Bicycle, tally-ho, streamline, aviator, maverick! Nu vreau sa comand online! Nu vreau comanda ONLINE! Dau funda celui caruia imi spune un magazin din VASLUI in care gasesc una din aceste carti de joc! FUNDA+VOTURI pleasee

2 răspunsuri:
| Bogdan_7318 a răspuns:

Salut, si eu sunt tot din Vaslui, si nu cred ca este vreun magazin in vaslui unde gasesti asa ceva. Incearca la Morariu in gara, in rest nu stiu unde ai putea gasi. Parearea mea este sa te duci la Iasi.

Răspuns utilizator avertizat