| cFlorin a întrebat:

[scuze.cat]Buna TPU.Sunt din Judetul Vaslui municipiu Vaslui vreau sa stiu unde pot gasi carti de joc de genu :Bicycle, tally-ho, streamline, aviator, maverick! Nu vreau sa comand online! Nu vreau comanda ONLINE! Dau funda celui caruia imi spune un magazin din VASLUI in care gasesc una din aceste carti de joc! FUNDA+VOTURI pleas

1 răspuns:
| Dan1989P a răspuns:

Dragul meu, de unde sa stie utilizatorii TPU? De ce nu te duci la magazine sau pe cineva cunoscut si intrebi? Cei de aici poate nu au idei, si daca ei chiar vor sa te ajuta trebuie sa-i pui pe ei la treaba!