| Mihaa12 a întrebat:

[ Scuze categoria sad ]Nu stiu ce are compu meu crying... Local disk C s-a facut rosu si imi arata tot mai putina memorie crying scade foarte repede! Am scanat si nu are nici un virus sad dar nu stiu ce are crying. Cine imi poate spune ce sa fac in pasi sad?
Antivirusu meu este ESET NOD32 Antivirus! Repede va rog crying

Funda si Vot!

7 răspunsuri:
| MaryNepotu a răspuns:

Ai cumva CS IN PC - daca da sar fi putut sa primesti de la un admin de pe vreun server ceva o comanda care sa iti faca poze pana iti umple memoria! O POSIBILITATE!

| unul1 a răspuns:

Am avut si eu problema asta dar nu stiu cum am am scapat de ea. acolo e vreun virus care-ti da batai de cap!

| ntzntz a răspuns:

Salut.
Prima data instaleaza si scaneaza pc cu malwarebytes. (este pentru adaware si spyware)
Dupa instaleaza CCleaner si iti va sterge fisierele care se aduna temporar la tine in calculator.
Sper sa iti fie de folos.

| a1doru a răspuns:

Goleste si tu cosul, si mai sterge din aplicatiile pe care nu le folosesti.totusi eu cred ca ai luat vreun ''vermisor'', daca up datul il ai pe automatic.

| sergiu2222 a răspuns:

Instaleaza-ti windowsul in alta partitie si apoi formateaza partitia cu care ai probleme happy

| 1nique a răspuns:

Formateaza calculatorul am avut si eu virusu ala e cel mai periculos.
Altfel nu poti sa scapi de el si antivirusu nici nu-l miroasewinking

| ChrisBrown a răspuns:

Exista alti virusi Trojan care nu se poate detecta.
dar un virus nu poate face asa ceva, poate dar nu prea.
Reinstal Window-s asa scapi de elwinking