| daxxy a întrebat:

Scuze d categorie dar am o intrebare: am un mp4[poze, muzica, videoclipuri] si mi s-a cam stricat gen imi ramane p ecran imaginea aceea care apare cand se deschide si nu mai porneste. Stiti ce ar putea avea? Unde as putea sa-l duc ca am dat ceva bani pe ellaughing

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

S-a cam dus softu' si posibil ceva piese.
dc merita sa dai macar 60 lei pe reparatie suna-ma sunt din Bucuresti +4 0737329331 eu ma ocup cu reparatii pentru orice mp3 mp4 laptop notebook

| daxxy explică (pentru youmail):

Te sun zilele astea pentru mai multe detalii daca e dar daca-mi poti lasa si pe privat un id mi-ar fi mai usorhappy

| youmail a răspuns (pentru daxxy):

Youmail pe yahoo dar nu stau
youmailskype pe skype