| YukyTsukiyomi a întrebat:

Scz categ funda +voturi azi a inceput sa-mi tremure mana daca tineam un pahar de ex in mana si daca strangeam mai tare imi tremura ca o nebuna si cealalta mana nu tremura era perfect normala si acum s-a mai linistit dar tot tremura stii oare de ce sau cum pot sa nu mai tremure? mss

4 răspunsuri:
| emi29 a răspuns:

Calciu, magneziu, mai lasa cafeaua happy (sau ai extemporal la mate)

| VariantaVerde a răspuns:

Cred ca stiu eu dc...ori incepi sa imbatranesti ori ai joc la planetarewinking du-te si fa-ti revizia

| mia13 a răspuns:

Fumezi? sau iei ceva etnobotanci sau bei energizante sau cafea? sau esti stresata sau ingrijorata de ceva anume? astea ar fi cauzele...

| Florinnnnnnnn a răspuns:

Daca ai baut ceva gen energizant sau cafea ai prea multa energie si de asta iti tremura mana.