| IanSomerhalder a întrebat:

SCZ DE CATEGORIE:dHey TPU, cum pot tine o ditea daca sunt la scoala dupa-amiazasad? si ce dieteta, si... daca se poate niste siteuri cu exerciti fizicebig grin

1 răspuns:
| Anca95 a răspuns:

Poi dimineata in jur de ora 8 poti manca lapte cu fulgi de ovaz, oua fierte sau ceva ce vrei tu. pe la 10 un fruct iar atunci cand pleci la scoala mancare gatita,dar incearca ceva far prea multe grasimi, prajeli etc(eu tin cu supa de varza si slabesc foarte mult).In timpul in care te afli la scoala poti opta pentru un fruct sau un baton fibrobar (este indicat pentru cura de slabire)iar atunci cand vii de la scoala incearca sa nu mai mananci nimic iar daca nu poti opteaza pentru un fruct, o cana cu lapte ceva de genul.Pe parcursul dietei incearca sa nu mananci paine,dulciuri, grasimi, produse de fast food si bauturi carbogazoase.Consuma multe lichide si ceai verde si fa sport, mult sport poti incerca exercitiile de aici sunt ft eficiente http://taebospecial.ro/programepentruacasa.html acestea sunt regulile de baza.In continuare trebuie sa te inarmezi cu multa vointa si rabdare pentru ca va dura vreo 2 saptamani pana se observa rezultatele, dar trebuie sa perseverezi.Mult succes si sa auzim de bine!:*