| anonim_4396 a întrebat:

cum pot tine o ditea daca sunt la scoala dupa-amiazasad? si ce dieteta, si... daca se poate niste siteuri cu exerciti fizicebig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Pipos a răspuns:

Stiu eu o metoda, daca vrei sa slabesti, destul de lejera chiar daca esti la scoala, dar e mai mult de explicat, daca vrei pot sa iti dau numarul meu sa ma suni sa vorbim mai multe

| IanSomerhalder a răspuns (pentru Pipos):

Ok,da-mi id si apoi pe mess nr...

| Pipos a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Spaz_ptm pe mess.