| ANONIM123456abc a întrebat:

Se apreciaza in ziua de azi o fata virgina la 18 de ani?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se apreciaza pana ajunge in pat multi alearga dupa tampenia aia sa fie primii

| RAY a răspuns:

Trebuie apreciat si comportamentul unei fete, poate una la 17 ani a fost pacalita de un porc cu care a facut sex, nu inseamna ca fata asta nu este sincera, serioasa, cuminte, aia de 18 ani poate ca a facut sex oral, anal dar e virgina, trebuie examinate toate situatile posibile, este de apreciat desigur, dar si fatuca din exemplu meu merita respect

| Violleta2022 a răspuns:

Da, bineinteles ca sunt de apreciat, chiar si cele de peste 20 de ani, virginitatea denotand puritate, inocenta, frumusete si simplitate sufleteasca si trupeasca.

| Sofer a răspuns:

Da se mai apreciaza, dar eu nu pentru ca fetele astea sunt slabe la pat fara experienta.

| Nemessys a răspuns:

Da

| DarthNiger a răspuns:

Logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Barbatilor le place sa fie "primii". E senzatia aia de proprietate. Bine, nu trebuie sa fii virgina pentru prea mult timp, altfel baietii s-ar gandi ca n-o facut nimeni sex cu asta ca nu e atragatoare

| Radandam a răspuns:

Da,se apreciaza.Eu as aprecia o fată daca ar fi virgina.Un barbat adevarat, intotdeauna se va mandri ca iubita lui a fost virgina.Respectele mele!

| Crina4950 a răspuns:

Nu, o fată care nu mai e virgină la 18 ani nu e mai prejos de cea care e. Fiecare face ce vrea cu viața ei. E o tâmpenie să te dai mare că ești virgină, de parcă ai avea nu știu ce comoară. Toți am fost virgini la un moment dat : )))