| dianamrrrrr a întrebat:

Mai exista in ziua de aci care apreciaza ca intr-o relatie prima data cand fac dragoste fata sa fie virgina?

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da.
Toti cei care NU mai sunt virgini.
Daca au un strop de minte-n cap.

| mona a răspuns:

In ziua de azi, nu prea...

| IsabelaIssa a răspuns:

Hai sa iti raspund cu o intrebare: Mai exista cineva care crede ca fata trebuie sa fie virgina pana la casatorie? De aici cred ca iti gasesti si raspunsul. happy

| didiDia a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Da, mai exista, dar sunt extrem de putini oameni.

| dianamrrrrr explică (pentru IsabelaIssa):

Eu nu ma refeream la casatorie. eu ma refeream doar al o relatie. la prima relatie la magia primei dati. atata tot.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru dianamrrrrr):

Am inteles, dar nu pentru toti conteaza asta. Foarte multi se feresc de fetele virgine. Aici sunt pareri pro si contra.

| ReiVaN a răspuns:

Cartea ta de romana e sigur virgina!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, mai există şi astfel de băieţi/bărbaţi, doar că sunt foarte puţini.

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Nimeni nu te obliga sa faci prima data sex cu o fata care nu este virgina, numai ca risti sa ramai virgin, avand aceste pretentii.

| Dariusuu a răspuns:

Exista.

Si cred ca sti asta.

| Felys a răspuns:

Vezi tu,lumea a evoluat,din ce in ce mai tineri isi fac relatii,sunt multi inconstienti de faptele lor,vor sa fie in trend,si se lasa ispititi de tot ce aud si vad in jurul lor, pana la urma si virginitatea asta nu e un capat de tara, cu bani o poti cumpara, se pot face operatii si esti virgina de cate ori vrei, asa ca oare are sens sa ne mai cramponam de niste idei preconcepute?

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea304 a răspuns:

Da' ce mai conteaza? Conteaza sa fii satisfacut!

Răspuns utilizator avertizat
| matesanosa a răspuns:

Daca crezi ca exista fa un sondaj la clasele 5-8 probabil vei gasi virgina care apreciaza

| HELLBOY32 a răspuns:

Atata timp cat o iubesc nu ma intereseaza daca este sau nu virgina (doar sa nu fie curva) happy!

| crystynyca960 a răspuns:

Nu neaparat dar sigur tu trebuie sa fi o tarfa si sa o faci cu toti care ati ies in cale.

| barbascu a răspuns:

Exista. daca doresti sa vb mai multe id meu ellatuyyo69

| iSictir a răspuns:

Nu prea mai sunt fete virgine ^^