| annka a întrebat:

Se normal sa fi geloasa pe prietenii iubitului tau? nu'mi gasesc scuze, dar prefera sa tina poze cu ei decat cu mine, le raspunde imediat la telefon lor, iese cu ei mai des decat cu mine.cand incerc sa vorbesc cu el spune ca n'are chef iar de conversatii, etc. oare se mai merita sa ma complic cu o relatie de genul asta? tin la el enorm si sunt momente cand si el imi arata ca tine la mine, dar sunt mult prea rare.nu imi mai da mesaje, nu ma mai sunathinking cu alta stiu sigur ca nu e, dar, nu il inteleg de ce s-a schimbat atat de mult...

2 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Baietii sunt foarte ciudati uneori. Asta se intampla frecvent. Poate pur si simplu s-a plictisit. Probabil se simte mai bine in compania amicilor. Este foarte normal sa fii geloasa. Pune-te tu in locul lui. Gandeste-te: tu ce motive ai avea sa iti petreci timpul liber cu prietenele decat cu iubitul.

| jaga_7779 a răspuns:

Exact asa imi facea si mie iubita, si astazi i-am zis sa ne despartim cu toate ca o iubesc foarte mult. parerea mea ca nu se merita. nici eu nu stiu cum o sa trec peste, dar asta este