| Fabian20 a întrebat:

Se poate ca la o fata sa i-i intarzie menstruatia fiind racita? daca da cam cat timp?

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Da, e posibil. Maxim 2 saptamani.

| MsGringer a răspuns:

Da.S-ar putea.O boala neasteptata, scurta sau chiar de lunga durata poate cauza intarzierea menstruatiei. Acest lucru se intampla, de obicei, temporar.Sau poate ca iei un nou medicament si atunci menstruatia intarzie sau chiar lipseste. Vorbeste cu doctorul tau despre aceste modificari.

| ßiαиcα1३ a răspuns:

Da mai Fabian, se poate. laughing
Chiar nu stiu sa iti spun exact cat...in jur de 2 saptamani cam asa.
Dar de ce te intereseaza pe tine lucruri de fete? Esti vreun travestit cu schimbari de sex si noi nu am aflat sau ce? laughing) big grin

| Fabian20 explică (pentru ßiαиcα1३):

phbbbbt intrebam pentru prietena...nu am fost noaptea cumintzei, e potzin racita si i-a intarziat ciclu cateva ziletongue