| PussicatDolls a întrebat:

Se poate rămâne însărcinată prin contact aproape indirect prin haine?
Adică dacă băiatul (cu boxeri pe el) dacă este ud (nu în cantitate mare) și fata sta deasupra frecandu-se ușor (ea neavand lenjerie), exista un asemenea risc?
Am auzit ca femeia poate rămâne însărcinată doar prin contact sexual neprotejat cu finalizare în vaginul acesteia sau mai sunt câteva șanse la sexul anal dacă sperma se scurge în vagin.
Totuși, aștept un răspuns și fără bătaie de joc. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca el era in boxeri si avea sperma in ei, iar tu fiind deasupra lui fara lenjerie intima este posibil ca spermatozoizii sa treaca prin boxeri si sa ajunga in contact cu pasarica ta si sa apara o sarcina nedorita.

Răspuns utilizator avertizat
| danielut a răspuns:

Nu! Poți fffffgreu sa ramai însărcinat cu un intact sexual

| FlorinMarius123 a răspuns:

Nu poti ramane. Poti sa te freci in continuare! si de mobila daca vrei