| Erikaerica a întrebat:

Se poate sa iasa in analize ca ma masturbez?

Răspuns Câştigător
| VuIpi a răspuns:

Nu, nici vorba! Oricum, stai linistita, toata lumea se masturbeaza, doar ca nimeni nu vorbeste despre asta. Dar e sanatos, ajuta la eliberarea tensiunii si te ajuta sa te cunosti tu pe tine mai bine, sa stii ce iti place, etc. Dar nu este nici o analiza care sa arate ca o faci, secretul tau e in siguranta :-)

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, o sa scrie sus pe ecran ca duci lipsa

| FemeiaPisică a răspuns:

Uite, mă! Stau cu teama să nu îmi iasă ceva negativ la analize și asta face pe ea să nu afle maică-sa prin analize că își freacă fofoloaca.

| darrio2007 a răspuns:

Hm! Ce intrebare stupidă!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar iese

| RAY a răspuns:

Masturbarea nu afecteaza sangele

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu iese la analize masturbarea, totusi ai grija cu ce o faci, pentru ca un medic ginecolog poate sa vada ca te-ai dezvirginat.

| mihai69 a răspuns:

Depinde de analize. E posibil însă, la un consult ginecologic, să se vadă că nu mai ai himen. Dar asta poate fi rezultatul a multor cauze, nu neapărat al masturbării. Așadar, nu cred să fie vreun medic idiot să spună cu certitudine că un copil se masturbează sau nu. Bine, asta cu excepția cazurilor când va găsi urme evidente (răni pe clitoris la fete, sau penis, la băieți) din cauza exceselor sau a practicilor prea violente.

| Oana92 a răspuns:

Nu, e imposibil asa ceva.

| UnBroken2016 a răspuns:

Da. Iese numarul exact, chiar si timpul. De ce crezi ca majoritatea nu fac analize.

| ExprimareLibera a răspuns:

În cazul tău probabil că da.