| bluesky a întrebat:

Se poate sa iti dai seama daca o fata mai e sau nu virgina doar uitandu-te acolo jos? straight face

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, daca ai minime cunostinte de anatomie. Himenul integru este foarte usor de vazut la o examinare a vulvei.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca esti ginecolog, in mod sigur. Daca nu, mai greu.

| ana_2556 a răspuns:

Nu, nu iti poti da seama doar uitandu-te acolo jos. happy

| Aylee a răspuns:

Prin haine nu. Daca e sa te uiti la o fata care este "Naked" se observa foarte usor.

| porto89 a răspuns:

Eu imi dau seama dupa mers daca m-as uita "acolo jos" pun pariu ca nu mi-as da seama bine acum depinde daca a fost dezvirginata acum 3 ani e clar ca mi-as da seama dar daca ar fi recent nu credhee hee

| AlysaAly a răspuns:

Da se poate.
Daca fata este virgina penetrarea va fi un pic mai greu pentru ca intrarea este mai mica.
Daca nu mai este virgina intrarea este mai mare si penetrarea va fi mai usoara.

| pwp a răspuns:

Doar daca esti ginecolog

| anonymus a răspuns:

Vrei sa o verifici pe maica-ta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar iti trebuie niste ochelari din aceia speciali ca pentru sudura