| Belluuu a întrebat:

Se poate sa ma insel. dar "simturile mele de barbat" spun ca prietena mea. ascunde ceva. ma poate ajuta cineva cu aceasta problema in privat?

Răspuns Câştigător
| Negoiu a răspuns:

Femeile întotdeauna vor „ascunde" ceva pentru că aşa este construcţia lor! O „parte" din ele nu va fi cunoscută de partener niciodată, nici după 5-10-20-30-40-etc. de ani de convieţuire! Ele sunt în primul rând femei cu o viaţă ciclică şi cu secretele lor! Trebuie să ai încredere, de păzit oricum nu poţi pentru că ele au prefăcătoria specifică de partea lor care le protejează! Nu căuta sinceritate absolută, nu există la femei! Sper că nu eşti gelos inutil, dacă o iubeşti o iei aşa cum e, orice fată va avea secrete mai mici sau mai mari faţă de partener!

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In femeii niciodata sa nu crezi amice

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca am spus chiestia asta de 100 de ori, dar nu mai contaza. Daca ai avut tu o experienta negativa/sau mai multe cu fetele nu inseamna ca toate suntem la fel. Daca esti un misogin atunci te las caci nu am ce discuta cu tine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata cand am sa dau de o fata sincera atunci am sa te cred, eu nu sunt misogin, citeste te rog ce este misogismul apoi revino

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

MISOGINÍSM n. livr. Lipsă de încredere față de calitățile morale ale femeilor; atitudine negativă față de femei.

Daca cauti prin cluburi sau ai o atitudine proasta si te crezi cine stie cum normal ca nu o sa gasesti o fata sincera...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma consider misogin, dar in fine daca tu spui sunt misogin, eu nu caut fete in cluburi, nici nu am o atitudine negativa fata de femeii, doar ca voi mintiti non stop, din 5 prpoziti 4 si jumatate e minciuna, asta e un adevar poate exagerez dar toate mintiti non stop si jucati teatru dar in fine lasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai... hai sa o luam practic... mama ta (sau chair bunica ta )e femeie. Poti sa o incadrezi si pe ea la categoria celor care mint atata? laughing asta e luata practic. Din cate vad ai avut parte de experiente negative cu femeile. Poate daca mi-ai povesti mai multe ti-as putea da un sfat bun, iar asta te-ar ajuta sa te simti mai bine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic ca nu pot ca nu-mi permit, eu vorbeam de fetele din ziua de azi, nu cunosc toate fetele n-am spus ca cunosc, doar am spus niciodata sa nu crezi in fete

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Tu unde crezi ca suntem aici, la tradati in dragoste? Daca ai o banuiala mergi si intreaba, nu te lamenta aici.

| Belluuu explică (pentru FABULOSUL6000):

Daca crezi ca e o problema prea dificila pentru Neuronul tau, las-o balta. si du-te bea o cafea sa-ti intri in spirit.

| Suck a răspuns:

Intotdeauna ele ascund ceva si au impresia ca noi nu ne dam seama, am si eu recent aceasta senzatie, nu e bine senzatie de fapt chiar stiu tot dar imi place sa ma joc.

Bazeaza-te pe acest instinct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu ai paranoia?

| scorpiaX a răspuns:

Da... normal :3

| Niicole a răspuns:

Imi poti scrie pe privatwinking