| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa nu curga sange si sa se rupa himenul? daca nu s-a rupt himenul medicul ginecolog poate observa ca totusi au fost intretinute relatii sexuale?

3 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Da,se poate sa nu kurga sange,chiar daca se rupe himenul,asta depinde de organismul feteihappy.iar daca nu s-a rupt himenul, si mergi la un ginekolog, el isi va da seama ca a fost fortat himenul.te pup.

| vrrra a răspuns:

Da, se poate sa nu curga sange la primul contact sexual si da, medicul poate sa vada.

| ionut_5594 a răspuns:

In mod normal curge sange cand se rupe, desi pot fi cazuri in care sa curga atat de putin sau deloc, incat sa nu-ti dai seama. Daca mergi la un control ginecologic in perioada imediat urmatoare tentativei de a face sex, medicul isi poate da seama ca acolo s-a petrecut ceva, mai ales daca ai incercat s-o faci pentru prima data. In rest. stai linistita, himenul se poate rupe si in alte situatii, mergand cu bicicleta, facand sport, sau vreo miscare putin forțata.