| anonim_4396 a întrebat:

Se poate sa te doara sanii daca esti insarcinata in a 2 saptamana? sau poate nu esti insarcinata si iti vine ciclul?

Răspuns Câştigător
| ioana1986 a răspuns:

S-ar putea sa te doara sanii pentru ca iti vine ciclul, eu sunt insarcinata si sanii au inceput sa ma doara dupa 4 saptamanii de sarcina

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Amandoua variantele sunt posibile. Daca nu-ti vine ciclul la data la care trebuie, asteapta vreo 5-7 zile si fa-ti un test (sau doua) de sarcina din urina de dimineata. In dimineti diferite daca apelezi la doua teste.

| cribus a răspuns:

Si una si alta.

| LittleZyzy a răspuns:

Da, inainte sa-ti vina este posibil sa te doara, si pe mine ma dor... dar te dor si cand esti insarcinata.

| zuzukaeu a răspuns:

Pot sa te doara si daca esti insarcinata si daca nu, mie de obicei inainte cu o saptamana sa-mi vina mi se intaresc foarte tare sanii si ma dorsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua, sunt noua pe acest forum.Am si o intrebare cm mi-a venit pe 8 iulie si mi s-a terminat pe data 12 iulie.Pe 13 iulie am avut un contact sexual, pe 19 cu o zi inainte de perioada fertila, iar al 3 lea conatact l-am avut in a 2 a zi dupa ovulatie pe 22 iulie.Cm ar trebui sa imi vina pe data de 5 august. Voi ce credeti este posibil sa fiu insarcinata? Sanii ma dor un pic si sunt putin umflati.Imi doresc mult un bebe... Un raspuns urgent va rog, multumesc

| ellys1081 a răspuns:

Parerea mea personala este ca da pot sa te doara sanii daca esti insarcinata... dar nu uita sa iei in calcul si varianta venirii ciclului menstrual, sunt posibile ambele variante.insa daca nu tia venit menstruatia sfatul meu este sa iti faci unul sau chiar 2 teste de sarcina pentru a fi mai sigura sa nu fie din cauza aparitiei unei sarciniwinking

| ellys1081 a răspuns:

Buna, dupa atata timp de cand nu am mai intrat pe site revin acum cu o micuta intrebare trebuia sa imi vina cm pe data de 8 mai an curent insa nici pana astazi nu a venit stiu ca inca nu este timpul pierdut dar totusi eu sper sa numai vina desi ma cam dor sanii de vreo 2 zile ce parere aveti credeti ca pot fi insarcinata? tinand cont ca ne dorim foarte mult un bebe si ne chinuim sa il facem de vreocateva luni cu tratamente si controla la dr. ginecolog periodic. daca nu vine cm si sanii nu ma mai dor este posibil sa fie sarcina? daca a mai patit cineva asa? vreau un raspuns urgent va rog mult.