| ClaudiuTicu a întrebat:

Se spune ca prietenia adevarata este aceea in care doi oameni pot sa nu isi vorbeasca lungi perioade de timp. Si sa fie siguri ca inca sunt prieteni. Acesti oameni ridica receptorul ca si cum ar fi vorbit ultima oara ieri,indiferent cat de multa vreme nu si-au vorbit,sau cat de departe locuiesc unul de altul,si nu au ce sa-si reproseze unul de celuilalt. Inteleg ca viata e grea,timpul trece repede si stiu ca intotdeauna se vor iubi orice s-ar intampla. Buna seara! Vreau sa gasesc aceasta poveste pe o fotografie,vazusem la cineva...dar nu gasesc, am si cautat pe google.Cineva sa ma ajute multumesc anticipat!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ceea ce spui tu este valabil intr-o prietenie dintre doi oameni, indiferent de sexul lor: intr-o iubire insa nu este valabila aceasta ipoteza.