| karuan a întrebat:

Se uita fetele la filme porno (ma refer la fetele/femeile care au intre 13 si 22 de ani)?

Răspuns Câştigător
Alte răspunsuri
25 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, da se cam uita si fetele... unele se uita, altele nu, unele se uita si recunosc dar sunt unele care sunt mironosinte si nu recunosc ca se uit, acum depinde de fata.

Alte răspunsuri
| Bacemi a răspuns:

Sunt fete care se uita. Depinde de caracterul lor. Unele sunt mai pudice. Altele in schimb si-au explorat sexualitatea mai mult si se uita si la filme. Unelor li se pare dezgustator in timp ce altora incitant.

| yuli10 a răspuns:

Sunt multe fete care se uita, dar putine care recunosc.
eu personal ma uit, chiar si cu partenerul.
si multe dintre prietenele mele se uita.

| Atotstiutorul a răspuns:

DA se uita! (p. s. intre noi 2 fie vorba se si masturbeaza dar nu ar recunoaste-o nici in ruptul capului)

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Eu una nu ma uit. Eu sunt in categoria fetelor cacora li se pare dezgustator laughing. nu stiu.cand mai stau pana tarziu la televizor, si cand trec peste un program dela. mi se pare atat de scarbos. big grin. Mai bine stau si ma uit la filme de groaza love struck e mai misto decat un film porno. laughing

| anonimmmmm a răspuns:

Desigur ca se uita, cum le pare interesant baietilor, asa si fetelor, desigur depinde si de caracterul fiecareia, dar nu prea cred ca sunt fete la 18-19 ani care nu au facut asta.Doar daca nu vor sa recunoasca asta este alta problema deacum.tongue

| adrian_3467 a răspuns:

Toata lumea se uita mai devreme sau mai tarziu depinde de "trairile" din viata fiecaruia altii o fac pentru a intelege noi experiente altii pentru a studia necunoscutul si lista continua happy

| TheLoveDoctor a răspuns:

80% din femei s-au uitat la un film porno/erotic. A fost un sondaj de genu asta si asta a fost rezultatul. -/+ 2 %

| karuan explică:

Intrebarea este daca se uita fetele la filme porno?
am uitat sa pun semnu intrebarii

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va spun ca toate se uita, unele mai mult altele mai putin dar toate se uita. Poate spun ca nu se uita dar va asigur ca mint. Nu e nici o fata care sa nu fi vazut macar 2 filme porno. Eu am 14 ani si sunt fata si nu spun ca ma uit foarte des dar cel putin 15 filme porno am fazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se uita dar nu toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu toate fetele se uita in clasa de la mine am 16 fete care se uita si din alta clasa deja au si incercat sa vada cum e...niciodata nu ai sa vezi o fata care sa nu se uite si cam 30% din fete au si incercat dar nu recunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca da tu ce zici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebuit sa faca asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt una dintre ele.Ma numesc Sorina am 18 ani si de abia astept sa fac sex.am facut odata la 16 ani cu7 baiet i.Oh de bine a fost. aveau intre 18 _25. Toata eram acoperita de sperma.

| smiley11231 a răspuns:

Ok. da recunosc ma uit. dar niciodata nu ma uit singura.
ma uit cu o colega sau cu un coleg. sau cu o prieten sau cu un prieten.
colegii mei dela mine din kls numa la filme dintr-astea se uita...

| Kailyn a răspuns:

Eu una nu ma uit. Mi-se pare scarbos laughing Verisoara mea se uita laughing) Am vazut-o mai de mult cand facea asta. 'Ma duceam in bucatarie si deodata aud ahhhhhh ahhhhhhh ahhhhhh din camera mea. Cand intru se uita la un film porno laughing))) Am ras cam 30 de minut' laughing happy big grinD big grin Ea are 12 ani laughing)) Eu una, am aproape 13 ani si nu m-am uitat niciodata. E scarbos!

| lalla a răspuns:

Probabil ca se uita...tongue cele care sunt curioase...