| cercatașu a întrebat:

Femeile nu se uita la filme porno?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sigur se uita.
De doua ori, cel putin.
Prima oara din curiozitate, a doua oara sa se convinga ca nu mai vor sa vada in viata lor asa ceva!happy

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru greece12):

Una din voi acum 30 de mii de ani, a venit cu ideea cum să domine bărbaţii.
Şi a venit cu ideea că cică să-i convingem pe bărbaţi că nouă ne place sexul mai puţin.
Şi a mers, mulţi încă mai consideră zvonul acesta adevărat.
Suntem mamifere şi ne place sexul la fel de mult, pentru că aşa asigură mama natură persistarea speciei.
Şi fetele se uită, puţine recunosc.

| greece12 a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Masculul va cauta sa faca sex cu cat mai multe femele,pentru perpetuarea speciei,pentru a avea cat mai multi urmasi.
Femela,insa,va cauta sa gaseasca cel mai bun,mai sanatos si mai puternic mascul,pentru a asigura urmasi sanatosi si vigurosi.
Ce nu intelegi de aici?
Barbatii prefera cantitatea, femeile, calitatea.Simplu.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru greece12):

Ce nu înţelegi e că vrem la fel de mult să perpetuăm specia.

| greece12 a răspuns (pentru Nuvăsufăr):

Corect,de unde si sute de mii de exemplare nereusite si handicapate!
Omul se presupune ca e o fiinta superioara, detine si inteligenta.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru greece12):

Se conştiinţă.
Vezi sute de mii de exemplare nereuşite deoarece mediul în care trăieşte omul anulează legile nescrise ale naturii, unde cei mai buni supravieţuiesc, datorită conştiinţei au apărut şi sentimentele, şi printre care milă şi compasiune.
Când văd ce întrebări pun unii să nu te miri, şi nici eu şi nici altul că există asemenea persoane.

| IMC90 a răspuns (pentru greece12):

Asta pana vine vorba de bani...
Se pare ca atunci femelele isi schimba orientarea, si prefera cantitatea rolling on the floor

| greece12 a răspuns (pentru IMC90):

De unde si atatea conflicte de interese!laughing
(Bine spus, femele.)

| soul2soull a răspuns:

Cine spune nu este o mare MINCINOASAAAAAAAAAAA majoritatea au vazut ce si cum din filmele porno big grin

| ochiverzi91 a răspuns:

Se uita. Drept exemplu iti voi da site-urile de porno care imi plac mie cel mai multbatting eyelashes le stiu pe dinafara: beeg.com,pornrabbit.com,roz8.com,youporn.com,redtube.com,xhamster.com,xnxx.com,porntube.com
Acum te-am lamurit! happy

| Wihox a răspuns:

Te doare gura daca intrebi? normal ca so fi uitand si ele

| Annixlove a răspuns:

Da. si femeile se uita la filme porno...lasand la o paarte perversiuniile si urletele un continuu o ora si ceva, poti invata cate ceva din ele tongue pe bune. eu sunt fata si recunosc ca ma uit din cand in cand pentru inspiratie big grin pentru pozitii noi, etc... evident nu atat de exagerate cum sunt in unele filme tongue dar in fond si la urma urmei tot filme sunt tongue

| pisikutzza22 a răspuns:

Vizionarea filmele porno este pentru femei precum este masturbarea la barbati:toata lumea o face nimeni nu recunoaste

| freesextubelive a răspuns:

De ce nu? se uita dar nu recunoschappy