| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Seara buna stimate sotii! Cum ati reactiona daca sotul va spune ca este obligat de firma sa plece in delegatie la Paris 10 zile iar dupa ce a ajuns acolo, dupa vreo cateva zile publica un live in care isi cere amanta de sotie pe melodia "mami ti-am promis ca te duc la Paris sa iti fac toate poftele sa iti iau toate hainele"?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Ma mir ca nu s-a plictisit si de amanta.
Si cum sa reacționeze. Le-ar fi ciuda ca nu o ia si pe ea acolo. E absurd sa facă cererea asta live laughing hai ca il așteaptă scandal mare acasă.

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Tu știi ce e aia amantă? laughing
De ce ar fi un bărbat atât de dobitoc încât să-și părăsească soția, ca să se însoare cu amanta?
Ce ar câștiga?
Ar pierde una dintre cele două femei ca să rămână doar cu una (care după statistici ar fi mult mai rea și mult mai pretențioasă decât soția) laughing
Deștepți bărbații ăștia de dau pe spate.

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns (pentru Hammurabi):

O gramada parasesc sotia pentru amanta hamudabi
Vezi reghe

| SG1995 a răspuns:

Specific odd.

| Lukasssz a răspuns:

Cred ca nu le-ar mai gatii ciorba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Î-o plătesc cu aceași monedă.
Gen îmi procur un amant, fac un live cu el unde mă cere de soție pe o plajă din Barbados. big grin
P.S Ca să se însoare cu alta trebuie mai întâi să fie divorțat de mine, astfel devine bigam.