| silviu67 a întrebat:

Servus TPU happy am nevoie de un sfat credeti ca e cam mult sa ii iau fostei mele iubite o carte care si-o doreste mult? chiar daca a zis ca vrea sa ramanem prieteni doar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti face placere poti sa ii daruiesti cartea respectiva.
Eu m-am bucurat foarte mult cand iubitul meu mi-a daruit o carte si e foarte speciala pentru mine, plus ca m-am gandit la ea cat am citit-o si acum cand o vad ma apuca o bucurie ciudata pentru ca stiu ca e de la el si e speciala. day dreaming

Deci fi sigur ca o sa fie incantata de cadou. ^^

7 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

carte in ziua de azi?

| silviu67 explică (pentru klaws007):

Da scuza-ma ca tipa mea e pasionata de citit happy si mai ales inteligenta happy

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns (pentru silviu67):

E super ca prietena/amica ta e o tipa careia ii place sa citeasca. Ofera-i cartea pe care si-o doreste, cu siguranta se va bucura mult de tot.

| klaws007 a răspuns:

Daca ii place sa citeasca, daruieste-i Enigma Otiliei.
eu o recitesc mereu cu placere.

| neutrino a răspuns:

Este posibil sa fie cam mult, dar mai rupe si tu cateva file, cat crezi tu ca se merita.

| MiruD a răspuns:

De ce sa fie prea mult?
Nuu. O carte i-o poti da oricui. Indiferent ca ti-e iubita, amica, mama..etc!

| unknøwn a răspuns:

Dacă vrei, ia-o. Şi nu te mai gândi asupra deciziei. Asemenea cadouri se fac şi între prieteni. Nu neapărat într-un cuplu.