| Ronaldinho1 a întrebat:

Vreau sa i fac in ciuda fostei mele iubite..ma puteti ajuta cu un sfat, statusuri ceva.
Merci mult!

Răspuns Câştigător
| GyoLove a răspuns:

Buna. Eu zic sa nu faci asta. In primul rand pentru ca ar fi foarte urat, si eu am incercat si nu prea mi s-a dat atentie. Daca mai ai sentimente fata de ea, cel mai bine ar fi sa ii spui asta in fata dar nu sa incerci sa ii faci in ciuda. In fine tu faci ce vrei dar eu te-am spus parerea mea. Numai bine.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Esti frustrat ma omule daca crezi ca faci rau cuiva cu un status.

| Mozambic19 a răspuns:

TREci cu alta de mana prin fata eilaughinglaughing

| catosp a răspuns:

Cand o vezi pe drum zilele astea de canicula, te duci repede si iei o inghetata...si treci pe linga ea..si o lingi in fata ei...winking

| Annim a răspuns (pentru catosp):

laughing esti un GENIU

| AndreeaaD a răspuns:

Da,am un sfat: maturizeaza-te!winking
Nu cred ca rezolvi nimic daca incerci sa o oftici.Accepta ca s-a terminat si gata.Mai rau o sa incurci situatia daca faci asta.

| WhisperSsS a răspuns:

Esti sigur ca asta iti doresti?! ...RAZBUNARE?
Eu una as fi deranjata daca fostul meu iubit s`ar da la cea mai buna prietena a mea. Sau daca s`ar da de asemenea la fata pe care o urasc cel mai mult...

In fine. Eu zic sa te mai gandesti. Razbunarea nu este o solutie.

Sper sa te descurci. Ai grija de tine!

| VreauTilifon a răspuns:

Se vede ca esti un puradel crescut langa tomberon.