| Cristina296 a întrebat:

Sex protejat cu prezervativ, ciclu care a venit la timp si in luna cu actul si in urmatoarea.Acum ma simt obosita si zilele astea am avut greturi si nu prea aveam pofta de mancare.Nu prezint alte simptome: dureri ale sanilor, pete in jurul ochilor.Pot sa ma gandesc la o sarcina? Nu m-am gandit pana acum ca starile astea de apetit scazut le am de cateva zile doar.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu e cazul unei sarcini, stai LINIŞTITĂ!

Simptomele acestea se pot datora şi căldurii excesive, eventual o alimentaţie mai deficitară şi mult stres...

| Cristina296 explică:

Buna! nu e vb de ciclu.Luna aceasta mi-a venit la timp.E vb de starea mea:fara pofta de mancare si oboseala uneori+ niste scurgeri maronii atunci cand fac efort.big grin