| αℓєχυтzα a întrebat:

Sex sub banca de la scl cine vrea:}}

6 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sunt multi care au avut astfel de fantezii, dar poate banca de la scoala ar trebui folosita in alte scopuri

| Gdeni a răspuns:

Da dc nu si pe banca. dc sa va chinuiti sub banca cand e mai comod pe rolling on the floor)

| αℓєχυтzα explică:

De vad profesori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine incerci sub catedra smug.

| Brendy2000 a răspuns:

Ai dreptare Push2gl,scoala nu este facuta pentru asemea fantezii asa ca nu-ti mai fa iluzii. Vrei s-o faci cu cineva du-te draga la hotel, acasa la tine sa te vada mama tata, la balta. la WC dar nu la scoala.Eu nu sunt o tocilara dar acum chiar se exagereaza.Scoala nu este inventata sa se vizioneza filme porno, scoala este inventata sa te duci sa inveti. DAca ai apsolsolvit 8 ani de cls primare+gimnaziu; 4 ani liceu; 4 ani facultate, iar dupa ce ao apsolvit toti acesti ani te gandesti la asemea nebunii.Fa-o in orce loc dar sincer scoala nu e potrivita pentru asemenea nebunii.

| αℓєχυтzα explică (pentru Brendy2000):

Era o glume desteapto(...)ce nu esti