| SohpiaXIuliana40 a întrebat:

Sex sub bradu se craciun care vrea?:]]

16 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Deci din cauza asta intarzie Mos Craciun cu cadourile.

| AIRIUS a răspuns:

Esti maniaca, draga!
Nu se gaseste nimeni sa ti satisfaca nevoile?
Chiar nimeni?
Inseamna ca nu meriti efortul, ha ha ha!

| Anonimul230 a răspuns:

SEC,Vin eu ibmracat ijn Mos nicolae,si ti-l bag tare tare tare,sa te aud cum tipi,si sa iti simt pi*** moale, sa te satisfac ca pe o piti rautaciaosa, baganea-m pu** in tine pana te transformi in pucioasa! CURVO

| BlackScorpion07 a răspuns (pentru Anonimul230):

Aiii de minerolling on the floor am ras la intreabare 5 minute fara oprire dar la raspunsul taulaughing inca mai radlaughing

| Anonimul230 a răspuns (pentru BlackScorpion07):

Apreciezi cand fanii mei rad la glumele melebig grinsau la poeziibig grin

| Vasy10 a răspuns:

Si eu vreau dar cu vekina nu cu tine ca nu te kun.

| johngregory a răspuns:

Euuuuuuuu, dar nu cu tine!

| georgel1989 a răspuns:

Doar daca ma lasi sa ma imbrac in mos craciun si u in craciunitza laughing

| Cornelutz a răspuns:

Eu! plssssssssssssssssssssssssssssssss funda

| Elecktra a răspuns:

Tot ce se poatelaughing
alte idei mai ai?

| SohpiaXIuliana40 explică:

Eu? mai am idei i si mii da n-am voie sa fac misto sau ce tartanilor mata ii curva nu eu nu stii ce insamna o gluma frustratule!

| Anonimul230 a răspuns (pentru SohpiaXIuliana40):

Amica mea...eu sunt scriitor,si nu ma pot opri de a-mi da afara ideeile,sau imi dau drumu in tine,ca esti urata ca retinele, ne pisa* pe tine de la etaju 11, tu tipi parca ai fi din carti un 13, ca esti urata ca o mumie, dinc are bandajele curg ca matzele din mata aia curva

| BlackScorpion07 a răspuns (pentru Anonimul230):

Inceteaza omuleeeeerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Anonimul230 a răspuns (pentru BlackScorpion07):

Eu termin, dar termin in piz** ei, clar?

| BlackScorpion07 a răspuns (pentru Anonimul230):

Maximrolling on the floor

| Anonimul230 a răspuns (pentru BlackScorpion07):

Maxim,5 litri imi dau drumu in ea