| velniciucmarius a întrebat:

Am auzit ca de Craciun nu o sa fie zapada. Ce parere aveti? Eu zic ca daca nu e zapada nu e Craciun, deci mai bine nu facacem nici bradu.

Răspuns Câştigător
| Marius022013 a răspuns:

Asta e voia lui Dumnezeuuuu.Glumesc,nu,nu mai fac nici eu bradul anul' asta happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bradul se face pentru ca asa este traditia de Craciun.Se face si acolo unde acum se face plaja.

| Mădă0611 a răspuns:

Si daca stateai in emisfera sudica? Acolo e toiul verii.

| Doctorfishadi a răspuns:

Cred ca va fi zapada.Dar chiar daca nu va fi pana la urma spiritul craciunului este mai important. FUNDA!

| CosminC86 a răspuns:

Spiritul Craciunului nu se rezuma la zapada.

| velniciucmarius explică (pentru CosminC86):

Sti cum e? craciunul fara zapada nu e craciun. cum nici zapada nu e asa miraculoasa ca la craciun. una fara alta nu prea se poate.

| CosminC86 a răspuns (pentru velniciucmarius):

Mie nu-mi pasa de zapada, vacanta conteaza. Fara scoala = paradis.