| dann42 a întrebat:

Sexul oral il folositi ca preludiu?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Dap.

32 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ca orice: la început, în loc de, și / sau după. Dar neapărat există!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu il pun in sarmale.

| Holiday a răspuns:

Preludiu, interludiu sau postludiu, depinde de situatie.winking
Dar nu e inclus neaparat in meniu, iarasi depinde de multi factori.

| GoldenZenith a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

Nu are importanță.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

De ce mă faci să par rea când nu este cazul? sad Nu te-am expediat, ba chiar mi-am alocat 30 de secunde din timpul meu prețios de leneveala pentru a-ti răspunde.
Mă refeream ca nu are importanta care, cui. Depinde de chef.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

laughing asta e secret. Unde ar mai fi farmecul dacă ți-aș spune?

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

Nu ai înțeles ce am vrut sa spun.
Nu este grea, este perversa.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

Mă întrebi cum procedez și nu este nimic pervers in asta? phbbbbt
Vrei detalii picante, fugi pe un site porno sau cheama-ti gagicabatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

Ok.
Cum procedezi?

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

Mișto. Doar atât? sad

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

rolling on the floor sunt convinsa.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

Trimite-i o scrisoare Moșului și poate îți face pe placbatting eyelashes. Este mai simplu decât să mi ceri mie asta. devil

Răspuns utilizator avertizat
| GoldenZenith a răspuns (pentru falokrat):

I got a dirty mind. thinking Dar nu stau sa expun tot ce am eu in cap. blushing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da, you got that right.
O minte plina de k@cat.

Cand pui gura aia nasoala si anosta pe daravele, they're shooting alright! ....shooting themselves.

| anonim_4396 a răspuns (pentru falokrat):

Ce cringe fest.
Astea merita sa le injuri si sa le terfelesti direct, nu sa stai sa tragi de ele ca ultimul penibil.
Trebuie sa-ti deseneze cineva ca genul asta de proaste anoste care fac pe secretoasele...nu o sug si nu o vor face in veci?

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, coqui. Cat adevăr spui. Teach me how to be a ***. You know best. Și sunt frustrata, pentru că nu am cum sa te întrec crying
Pup

| Samariteanul a răspuns:

Depinde.Daca vrei poti sa faci asta, dar daca e pentru prima oara nu e neaparat nencesar.

Răspuns utilizator avertizat
| Butin a răspuns:

Obligatoriu

| Holiday a răspuns (pentru Butin):

"Obligatoriu"

Nu, nu e obligatoriu, depinde cu cine si unde o faci. Pe langa alti factori care pot influenta oportunitatea sau nu a sexului oral.