| JustStitch a întrebat:

Hei? Voi folositi sexul oral ca preludiu?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Fiindca atat felatia cat si cunilitia combinate cu ''degetica'', reprezinta 2 ingrediente necesare si obligatorii in vederea realizarii unui preludiu ''consistent'' si de real succes.big grin

| mihai69 a răspuns:

Normal.

| Holiday a răspuns:

Doar daca locul unde se petrece actiunea si timpul in care trebuie sa se desfasoare permite.

| sofisis a răspuns:

Este una din cele mai eficiente metode de pregatire a terenului. Deci da, logic laughing)

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce sex ii ala fara oral?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea sa imi faca mie...da. Eu sa ii fac ei...bleach. Eu nu dau limbi in ***.

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu ce ai? esti scutit?

| LupuMia a răspuns (pentru JoookkkeeeRRR):

Scame n sange are

| anonim_4396 a răspuns (pentru JoookkkeeeRRR):

Da,am scutire de la medic. Nu am voie sa dau limbi in *** pentru ca e prea fierbinte interiorul femeii si fac buba pe limba.

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii ce pierzi

| EcceHomo a răspuns:

Doamne, iartă-l pe păcătos! Mi-am făcut trei cruci mari la citirea întrebării...

| Uvox a răspuns:

Doamne fereste!
Uneori e chiar felul principal!
happy

| elaventurero a răspuns:

Clar. da fara doarsipoate