| anonim_4396 a întrebat:

Si fetele se gandesc la baieti sa ii cucereasca?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia care sunt frumoși

| Frank51 a răspuns:

Oricine are prietene fete stie ca da.

| Sofer a răspuns:

Ele așteaptă sa fie cucerite.

| mentholinks a răspuns:

Pe aia pe care li se pune pata, cred ca da.

| Apokales a răspuns:

Bun. Acum haideti sa lasam sa raspunda si fetele. Vreti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, și ele se gândesc să îi cucerească. O incercat una cu mine in liceu da nu îmi plăcea felia ei z in schimb la corp arata bine.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu! Niciodata! Vai de mine cum poti gandi asa ceva? Ele sunt foarte ocupate cu selfi-urile si oglinda. Cand ar mai avea timp si pentru asemenea maruntisuri?;-)

| TLF92 a răspuns:

Eu stiu ca cel mult din orgoliu o fata iti da doar semne ca te place, dar niciodata nu o sa faca ea primul pas LOL

| Robertandrei4858 a răspuns:

Bineinteles, sunt si baieti care au principii si care se lasa mai greu convinsi.

Răspuns utilizator avertizat
| lulufunny6766 a răspuns:

Facem strategii de cucere mai ceva cum facea alexandru cel maresa cucereasca roma

| Pidiciii a răspuns:

Bineînțeles,unele se si documentează de pe site uri (cum sa cucerești un băiat, cum sa vorbești cu el)
Mare parte din fete se uita sa vada ce tip de băiat ii pentru a se da dupa atitudinea lui