| DaniEllaG a întrebat:

Simt nevoia de o schimbare in plan sentimental, cum numai sunt intr-o relatie, ma tenteaza sa vorbesc si cu alti baieti, insa ma tot gandesc la fostul. Nu stiu cum sa scap de gandurile care-mi macina sufletul. Acum nu stiu ce sa fac, stau in casa si ies prin cartier singura de nebuna; daca ma intalnesc cu cineva e bine, daca nu, e naspa pentru ca ma plictisesc. Noi avem prieteni comuni dar mai toti sunt baieti, iar mie nu-mi prea place sa interactionez cu ei, deoarece m-am facut cunoscuta in gasca prin intermediul fostului iubit, iar daca ma vad cu vreunu, nici nu m-ar baga in seama. De prietene nici numai zic, fiecare cu iubitii lor, altele pe la munca si plecate o perioada din localitate. O sa mor pana incep facultatea sad. As vrea sa ies in oras in fiecare weekend, dar nu am cu cine. Constanta e un oras mare, care insa e plictisitoare daca nu ai carnet si masina si stai dupa mijlocul de transport sad.

1 răspuns:
| Neinteresantul a răspuns:

Si deodata ai simtit nevoia sa cauti pe TPU un fraier din constanta cu masina, care crede ca poate profita de o fata dezamgita in dragoste. Of, of, lasa ca nu mori. Doar o sa-ti fie mai greu fara fraieri cu masina.