| anonim_4396 a întrebat:

Simt nevoia sa vorbesc ..in special cu fete..despre o dezamagire in dragoste...chiar nu stiu ce sa mai fac.Care aveti timp va rog sa-mi lasati id prin mesaj.

8 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Te ajut eu! Vezi mesajul!

| AnaBejenaru a răspuns:

Hmm...si cu ce crezi ca o sa te ajute?straight face..de obicei, toata lumea iti spune ce vrei tu sa auzi, nu adevarulstraight face... oricum lasa mesaj daca vrei sa vorbim

| Neinteresantul a răspuns:

Hai ca ai reusit sa impresionezi ceva fete facand pe victima. Buna tactica, tot asa! Cand esti dezamagit si ranit in dragoste, vorbesti cu oricine, nu numai cu fete. Si spun asta pentru ca am trecut prin asa ceva. Oricum, macar ai obtinut ceva id-uri. Spor la treaba dupa ce termini cu povestile.

| XtremeGun a răspuns (pentru Neinteresantul):

Nu duc lipsa de fete...chiar delocwinking...Dar fetele sunt mai sensibile si imi inteleg situatia mai bine.

| Neinteresantul a răspuns (pentru XtremeGun):

Si atunci de ce mai simti nevoia sa vorbesti cu o fata de pe TPU daca nu duci lipsa de fete? Asa multe vrei? Faci galerie? Ce vrajeala ieftina...

| adelaadelaadela a răspuns:

Ok. e la mesajewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Me! \m/

| Marry410 a răspuns:

Uita-te la mesaje