| RAY a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu niste fete,ce parere au despre ce poze am? daca aveti timp, lasati raspunsul aici

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Ray,inca nu ti-ai gasit iubita?
La farmecul tau?rolling on the floor

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Romancele sunt prea frumoase, ce sa fac, sa merg in uk

| Sofer a răspuns:

Poze dragute.

| OFQuestions a răspuns (pentru Sofer):

Esti fata?

| Sofer a răspuns (pentru OFQuestions):

Am făcut schimbare de sex.

| RAY explică (pentru Sofer):

Asta da bomba veste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea e că ți-ar sta bine cu barba mai ales că ești plin.
Cu mici ajustări poti să îți upgradezi fizicul cu vreo 2 puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te dai bătut așa ușor văd laughing man da ce poze? Că nu ai avut prea multe pe TPU happy pune poze mai recente poate se găsește vreuna sa te abordeze in privat... O fata poate fi atrasă și debun băiat care o face sa se simte bine sa o scoată din starea nu tocmai buna in care se afla ...cum sunt multe cu un psihic căzut poți fi tu persoana potrivită care le scoate din "întuneric " trebuie doar sa găsești persoana potrivită și să nu renunți abordând niciodată, cu timpul îți va crește stima de sine și vei acumula mai multa experiența. Trebuie doar sa le scrii ceea ce gândești in limita bunului simt, oricum nu ai nimic de pierdut.

| Onisim10 a răspuns:

Eu zic că ești așa mai "șmecher", nu in sensul rău, adică ești mai deschis bro, ești din ăla care nu se lasă cu una cu două, îți găsești gagica Man.
Oricum, ești simpatic in felul tau, ai putea tine o relație cu o fată...

| StancuTomita43 a răspuns:

Esti casă sa mor eu