| BybyBlondina a întrebat:

Sms de iubire, noapte buna, buna dimineata...etc? Nu d p Google!

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Buna dimineata :* te iubesc love struck.
Noapte buna :* sa ma visezi big grin.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De pe google ca doar nu le inventam noi pe loc...pe alea le stim si noi... God!

| eugem35 a răspuns:

Pune mana pe cartea de versuri ale lui argezi si gasesti acolo cateva poiezi frumose care merita sa le transcri in sms sunt foarte frumose si sigur o sa mearga iti garantez

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Daca nu de pe Google atunci de unde vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sms de iubire:sunt in spital nu te speria am venit aici pentru ca mi-au gasit ceva la inima stai linistit operatia nu a reusit pentru ca nu te vor scoate nikiodata din inima. acolo vei ramane mereu:X