| Nemo99 a întrebat:

Ce se poate zice de barbatii care nu pot traii fara iubire? Care daca nu zic noapte buna si buna dimineata cuiva drag nu se simt deloc bine?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti o persoana mai emotioanala, de asta am si pus avatarul pentru ca nu suntem 100% masculini sau feminini, se poate vedea cantittea de estrogen daca degetul inelar nu e apropiat de degetul mare esti o persoana mai feminina si invers o persoana masculina, nici eu nu pot trai fara iubire dar ai cu cine? nu ai si asta e, viata merge inainte
ai grija ca multi isi vor bate joc de tine, profita de bunatatea ta

| Kenya a răspuns:

Aoleu laughing