| alinosh a întrebat:

Spuneti-mi si mie:cum imi dau seama daca ma inseala iubitul? Asta fara sa chem Tradati in dragoste.Va rog

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ceva de actualitate: cu un program spion pentru telefon afli tot, in cel mai scurt timp.
Vezi aici: http://telefoane-spion.webs.com

| naomy88 a răspuns:

Pei vezi cum se poarta cu tine si daca e mai retras. sau daca il vezi mai retras poate ca are alt gen de probleme si nu are cui sa ii sp. pup

| babyliciousalexaa a răspuns:

Of...am vazut ca ai primit diverse raspunsuri pe care si eu odata le-am luat in calcul si pot sa spun cu mana pe inima ca mai rau am facut pentru ca m-a prins uitandu-ma in telefon urmarindu-l mereu avand o stare ca si cum la-as prinde cu ceva si am devenit si eu distanta dar problema la mine era ca nu ma insela ci doar trecea printr-o perioada mai proasta.Cel mai bine este sa spui ce te doare mult mai drept decat sa te furisezi sa urmaresti sau etc.Ii spui frumos ca ai observat ca, comportamentul fata de tine ti se pare schimbat si ce se intampla? fdaca este un baiat adevarat iti va spune in a 2 secunda daca are sau nu pe altcineva iar daca spune ca nu si apoi afli sub diverse forme ca te-a mintit atunci cand tu ai fost sincera si l-ai intrebat merita sa il lasiwinking te pup si ai grija de tine si nu lasa pe nimeni sa-ti manance timpul aiurea

| degeabaiubestisinupretuiesti a răspuns:

E cel mai simplu lucru nu-ti rasunde la telefon la timp il are uneori inchis are diferite pretexte pentru a nu te lua cu el in oras pe strada nu te prea ia de mana incearca sa se indeparteze usor de tine cand anumite fete sunt in jurul lui il prinzi ca te minte are numere ciudate in telefon cand vb la telefon se indepareaza de tine toate astea le traiesc din plin in momentu de fata dar stii cum e pana nu vezi nu crezi si nu poti spune nimic.