| JustYourLove a întrebat:

Cum imi dau seama daca iubitul meu ma inseala?big grincryingcryingcryingcrying funda:X

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Phey exista cateva semne clare in legatura cu faptul ca te inseala [ adica nu te iubeste mai pe scurt. ] Nu te prezinta prietenilor lui, te suna numai atunci cand e singur si se plictiseste. Nu vrea sa mai faceti nimic decat ce are el chef, tot ce propui tu e aiurea si, deci, neimportant. In mod normal, esti convinsa ca daca te-ar insela prietenul tau, ai simti imediat. Si totusi, de multe ori, se intampla sa observe toata lumea, mai putin tu. Iata cateva semen clare ca ceva nu este in regula cu el…Este exagerat de politicos si atent cu tine, insa ii sare tandara din senin si se terezeste urland apparent fara motiv. Evita situatiile de apropiere cu tine, invocand tot felul de probleme si stresuri. Evita sa mergeti intr-un anumit loc, unde altadata mergea cu placere. Isi ia mobilul cu el si cand merge la toaleta. E refractar la orice plan comun – de exemplu, atunci cand vrei sa vorbesti cu el despre ce veti de Valentine’s Day! Vine tot mai des cu pretexte (plauzibile) pentru intarzieri si amnari de intalniri. Incep sa-l deranjeze lucruri la tine care nu-l deranjau inainte. Cand sunteti impreuna, isi da telefonul pe silent si il controleaza toata vremea sau il inchide. Depinde numai de tine sa scapi de rolul de victima si sa-l pui la punct kiss in cel mai raw cazthinking urmareste-l!laughing Sper ca te-am ajutat pupicikiss ai grija de tine:X...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi daca are alt comportament fata de tine, daca se poarta mai tandru decat inainte daca vezi ca vorbeste putin cu tine nu te intreaba ce faci nici unde ai fost, si la treaba cu sex nu te satisface zicand ca n-are chef.

| lila_1550 a răspuns:

Daca e un tip meticulos nu te astepta sa vezi pete de ruj pe camasa sau biletele de amor in buzunar.asta se intampla doar in telenovele.

daca e un tip mai sensibil ar trebui sa iti dai seama din comportament daca este mai rece cu tine sau nu.sunt prea multe chestii din care iti poti da seama.interes mai scazut pentru sex, revelatii in materie sexuala(gen brusc vrea sex anal, desi niciodata nu a pomenit de el), interes subit pentru propria imagine, ignoranta, irascibilitate, iesiri mai dese cu tovarasii in care niciodata nu trebuie sa ai incredere, numere noi in agenda telefonului, "draga nu ma suna noaptea asta, ca sunt obosit si vreau sa dorm", "ne strangem ca baietii sa bem", brusc nu iti mai face toate poftele si "pune piciorul in prag", daca iti ascunde telefonul,daca nu raspunde la anumite numere in prezentza ta, daca suna cineva si vb in alta camera, daca incepe sa se intalneasca din ce in ce mai rar cu tine.

De obicei lucrurile asta se simt...Barbatii sunt nascuti pentru a insela. Au chestia asta in sange.Semnale clare nu sunt, totul depinde de cat de ascutite sunt simturile partenerei.

| annna a răspuns:

Din comportamentul luiwinking...

| VanessaKISS a răspuns:

Daca vb cu tine odata la nu stiu cat timp...sau cand ai un iubit pe care nu l.ai vazut nici o data

| bebitzuluy a răspuns:

Urmareste-l!

| BiancaB_2401 a răspuns:

Pai isi schimba comportamentul fata de tine si se vede dupa cum vorbeste, daca este indiferent si nu mai e cum era la inceput sigur a intervenit ceva.Intra pe id-ul lui si uita-te la conversatii si vezi daca vorbeste cu vreo fata dar subtil, fara sa-si dea seama ca-l controlezi.Succes :* Funda?

| TraficantaDeVisee a răspuns:

AIl supui la un dectetor de minciuni si nu glumesc dar daca chiar vrei sa afli de la dectetorul de minciuni o sa te cose ceva bani sau poti sai faci niste teste de sange si o sa se vada daca cromozonii sau unit cu alt alcuiva decat tine adica celulele adene sunt diferite ale tale decat cele gasite in sange si daca le gasesti pe altele te insal

| C4br0n a răspuns:

Mergi la Tradati in dragostewinking

| Aleeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Pai urmareste`l asa o sa afliilove struck
Succes:*
Si daca nu va certati.
SA VA TINAAbig hug