| Fatanumarul1 a întrebat:

Cum iti dai seama daca iubitul tau te inseala?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Oare te-ar insela daca tu esti ireprosabila?! Ar fi gol, nu ar mai avea ce ejacula, dar ar putea spune ca i-a fost dor de tine si s-a masturbat. Sau nu te mai vrea ca la inceput. esti sigura ca nu l-ai inselat tu prima?! Oricum, nimeni nu poate scapa de riscul asta, din pacate. Sunt atatea variabile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti in poză? Prost ar fi prietenul tau sa te insele, esti foarte frumoasă. Ce vârstă ai?

| RAY a răspuns:

Daca nu ai incredere in persoana iubita ce cauti in relatie cu el? increderea e baza unei relati, nu isi poti seama uni /unele joaca teatru foarte bine, daca simti ca te inseala lasa-l

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar transformandu-te intr-un detectiv particular il vei putea surprinde in flagrant. Succes

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu are chef de sex cum avea inainte. Si se intelege, vine obosit de la alta.

| ғaĸer a răspuns:

Cam greu sa raspunzi la asa ceva, dar daca chiar te-ar insela in mod normal ar prezenta astea:
- sictir fata de tine
- raceala fata de tine
- nu iti mai ofera timp si atentie
- este fericit inainte sa va vedeti (fara motiv)
Daca chiar da semne ca astea sau mai grave ii poti spune ca simti ca relatia pica si nu vrei asta. Daca te iubeste si ii pasa de ce simti pentru el va face o schimbare. Ai grija in cine iti pui increderea si pe cine iubesti. Pace.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru ғaĸer):

Ultimul motiv e foarte aiurea. Poti fi fericit din mai multe motive, nu doar cand vii de la amanta.

| ғaĸer a răspuns (pentru UnBroken2016):

Depinde, daca se intampla des, da de gandit, crede-ma.