| Andrusccaaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie o intamplare in care voi ati inteles gresit, adica nu ati inteles ce a vrut sa spuna cineva. urgent acum.

10 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Pai simplu :nu am inteles intrebarea ta! Si asta este o greseala pentru ca nu voi primii funda laughing

| Hash001 a răspuns:

Unde e Mama Omida cand avem nevoie urgent de ea?

| Hash001 a răspuns (pentru Hash001):

"o intamplare"?
"ati inteles gresit CEVA"?
Cum adica? Ce anume? The ambiguity in this post is too damn high.

| Andrusccaaa explică (pentru Hash001):

straight face

| Andrusccaaa explică (pentru Hash001):

O intamplare proprie in care nu ai inteles corect mesajul : unui musafir. etc.

| Hash001 a răspuns (pentru Andrusccaaa):

Pai spune-ne ce ai patit tu, vii cu ceva fictiv si ne bagi in sperieti.

| Andrusccaaa explică (pentru Hash001):

laughing

| Hash001 a răspuns (pentru Andrusccaaa):

In general aplic formula asta la musafiri: "Listen, Smile, Don't give a ***"

| Andrusccaaa explică (pentru Hash001):

Nu am chef de vorba, eu am pus doar o intrebare atata, cine ma poate ajuta sa ma ajute cine nu sa nu mai comenteze degeaba.

| Hash001 a răspuns (pentru Andrusccaaa):

Nu te poate ajuta nimeni draga mea, nu are cu ce.