| nika971 a întrebat:

Spuneti-mi va ro frumos da repede cami trebuie urgent cum sai demostrez unui baiat ca il iubesc? mai exact cum poti demostra unui baiat cal iubesti?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Danutza_6490 a răspuns:

DUPA PAREREA MEA DRAGOSTEA NU SE SPUNE,CI SE SIMTE SI SE DEMONSTREAZA,arata-i prin faptele tale ca este o persoana draga,importanta si iubita,ofera-i afectiune,dragoste,gaseste cuvinte frumoase pentru el,alinta-l,saruta-l,cuprinde-l cit mai des,cere-i parerea cind ai de luat o hotarire,fii reala si simpla cu el,daca te vei comporta in asa fel, atunci singuri v-a vedea si v-a intelege ca-l iubesti, caci dragostea precum am mai spus nu se spune ci se demontreaza si se simte, tu demontreaza-i si el o sa o simta!

6 răspunsuri:
| Ţiiţţţu a răspuns:

Sh eu am vr sa pun aceeeasi intrebare,,,, mersi colegawinking mai facut sa nu ma obosesk scriind poooopp

| Alex_2905 a răspuns:

Iti zic eubatting eyelashes gagikmea imi zice ca "au puiu esti dulce ma jur ca as face orice orice pentru tine " si peste 1 saptamana m-am culcat cu ea straight face intelegi asa mi-a aratat ea ca ma iubestebatting eyelashes

| miradoniz a răspuns:

Nu poți,draga mea! nu dacă vrei cu adevărat iubire din partea lui! poți sa îi arăți ca îți place,dacă asta vrei sa afli,asta e relativ simplu,o sa ți se explice! dar dacă tu simți inima ta cum răspândește dragoste,iar el nu vede dragostea asta,nu o simte, inima lui nu știe sa îți răspundă, atunci în van te strofoci (părerea mea)

| Y3aaHH a răspuns:

Dragostea nu se explica, ea se simte happy Cel mai bine, daca nu vrei sa-i spui direct in fata "cal" iubesti, ii poti demonstra intrebandu-l daca e bine, daca are probleme sa-l ajuti, sa-l suni pe telefon, sa-l intrebi ce mai face si multe alte lucruri happy Sunt o gramada. :*

| Stefan_4865 a răspuns:

Nai cum sai demonstrezi nimica o sasi dea el seama cu timpu daca chiar tii la el.

| anghelitta a răspuns:

Pai spuneii ce simtzii cu adevarat pentru el