| djgigel a întrebat:

Fundez+vot îmi trebuie o programă care navigheaza mai repede pe net si si sa se deschida repede, meorie sa nu manince mult! cine imi spune fundez *? plizz cămi trebuie urgent trebuie

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

Clar google chrome este cel mai rapid si consuma si cea mai putina memorie din toate broserele care exista.
Bafta multa.

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Mi-e rușine să spun că te duci la școală...

| PhaseMorphXR a răspuns:

Cea mai "inversare tare" pe care am citit-o laughing. "Fundez + vot" "Votez + funda"... Asta trebuie tinuta minte.

| Pomar a răspuns:

Ce cauta intrebarea asat la "Stiinta si Filozofie"?

| Pomar a răspuns:

Ce legatura are intrebarea asat cu "Stiinta si Filozofie"?

| WeeD a răspuns:

Mozila,google chrome, opera

| slayer a răspuns:

Google Chrome este cel mai rapid pentru navigare, insa cedeaza in alte domenii, Mozilla FireFox este cel mai balansat, eu te as sfatui firefoxwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai descoperit culmea gramaticii, sa fii analfabet si sa scrii cu diacritice rolling on the floor

| xLov3 a răspuns:

DEscarca Google Chrome